NEWSLETTER Reedukacja.pl (2015.09.23)
Autor: Redakcja Reedukacja.pl

NEWSLETTER_BANER
Reedukacja.pl - wszystko o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych w jednym miejscu

OD REDAKCJI:

Drodzy Czytelnicy serwisu Reedukacja.pl !

W nowym roku szkolnym 2015/2016 zapraszamy do lektury najnowszego biuletynu informacyjnego poświęconego Specjalnym Potrzebom Edukacyjnym.

KONKURS:

Wygraj jedno z trzech BEZPŁATNYCH ZAPROSZEŃ i weź udział w II Międzynarodowym Sympozjum Naukowym PSTIS

W dniu 16. października 2015 roku (piątek) odbędzie się w Warszawie II Międzynarodowe Sympozjum Naukowe „Przetwarzanie sensoryczne, jego znaczenie dla rozwoju i funkcjonowania człowieka - ujęcie interdyscyplinarne” organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej (PSTIS), które w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Patronat medialny nad tym ważnym wydarzeniem objął internetowy serwis pedagogiczny Reedukacja.pl. Sprawdź jak zdobyć bezpłatne zaproszenie!

Czytaj więcej >>
 
WIADOMOŚCI:
Rok szkolny 2015/2016 czas zacząć...

Redakcja serwisu Reedukacja.pl pragnie serdecznie powitać Państwa na progu nowego roku szkolnego 2015/2016. Pogoda w tym roku wyjątkowo dopisała, dlatego mamy nadzieję, że "akumulatory słoneczne" zostały w pełni naładowane, co przełoży się na dużą ilość pozytywnej energii tak potrzebnej w codziennej pracy pedagogicznej. Życzymy sił i entuzjazmu w realizacji nowych wyzwań, które pojawią się przed Państwem w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej >>
 
Nowa edycja programu Szkoła z Klasą 2.0.

Program Szkoła z Klasą działa nieprzerwanie od 2002 roku. To kompleksowy program wsparcia całej szkoły: dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów, skierowany do placówek wszystkich poziomów edukacyjnych z całej Polski. Nauczycielom proponuje ciekawe i skuteczne metody nauczania, a dyrektorów wspiera w niełatwym procesie wprowadzania zmian.

Czytaj więcej >>
 
Zaburzenia płynności mowy - teoria i praktyka - pobierz książkę bezpłatnie

Wieloautorska monografia "Zaburzenia płynności mowy – teoria i praktyka" to efekt pracy ludzi z pasją, dla których ważne są bezinteresowne upowszechnianie wiedzy i doświadczeń praktycznych w dziedzinie logopedii. Publikacja powstała na rzecz poprawy jakości życia ludzi zmagających się z zaburzeniami płynności mowy.

Czytaj więcej >>
 
Zobacz film "Porozmawiajmy o jąkaniu... Let's talk about stuttering..."

Internetowy serwis pedagogiczny Reedukacja.pl zaprasza i zachęca do obejrzenia filmu Porozmawiajmy o jąkaniu (Let's talk about stuttering...), który przedstawia wywiad Zofii Byszewskiej z Panią profesor Marilyn Langevin z Uniwersytetu Alberty w Kanadzie zrealizowany 11 września 2014 roku w Katowicach. Film jest integralną częścią bezpłatnej publikacji Zaburzenia płynności mowy - teoria i praktyka.

Czytaj więcej >>
 
WYDARZENIA:
Jubileuszowe 25. Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „CZŁOWIEK – MEDIA – EDUKACJA” pod patronatem serwisu Reedukacja.pl

W dniach 25.-26. września 2015 r. odbędzie się Jubileuszowe 25. Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe „CZŁOWIEK – MEDIA – EDUKACJA”. To kontynuacja wieloletniego sympozjum, które dotychczas organizowane było w Krakowie. Jubileuszowe Sympozjum odbędzie się tym razem w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Serwis Reedukacja.pl z wielką przyjemnością objął również i w tym roku patronatem medialnym to niezwykle ważne wydarzenie naukowe.

Czytaj więcej >>
NOWOŚCI WYDAWNICZE:
Przyczyny zaburzeń artykulacji zlokalizowane w układzie obwodowym
Autor: Ewa Jeżewska-Krasnodębska
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Publikacja pod patronatem internetowego serwisu pedagogicznego Reedukacja.pl

Z recenzji prof. dr hab. Anny Kowalskiej:
Godną uznania cechą książki jest ścisłe powiązanie wiadomości teoretycznych z praktyką logopedyczną. Warto zwrócić uwagę, że wskazówki dotyczące terapii są bardzo często zawarte także w teoretycznych opisach diagnozowanych zaburzeń. Uważam to za wielką wartość – publikacja w części diagnostycznej nie jest ograniczona do suchego, naukowego komunikatu, ale pokazuje stosunek logopedy praktyka do dziecka […]. Bardzo mi się taki układ podoba.

Przyczyny zaburzeń artykulacji

Sprawdź więcej informacji na temat tej publikacji >>


!!! UWAGA !!! Zainteresowała Cię powyższa publikacja? Chcesz otrzymać BEZPŁATNIE egzemplarz tej książki. Jeżeli TAK, wyślij do nas e-mail na adres redakcja@reedukacja.pl wpisując w tytule wiadomości tytuł nowości wydawniczej. Osoba, której wiadomość dotrze do naszej Redakcji jako 30. zostanie nagrodzona przez nas darmową publikacją. Nie czekaj, wyślij do nas wiadomość.
 

Nie możesz odczytać tego maila? Otwórz go w przeglądarce.

 

Zapraszamy do serwisu Reedukacja.pl: www.reedukacja.pl

Facebook_baner

BIULETYN Internetowego Serwisu Pedagogicznego Reedukacja.pl

Niniejszy e-mail został do Państwa wysłany, ponieważ wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji marketingowej o produktach, usługach oraz innych informacji (Newsletter) z Serwisu Reedukacja.pl.
Jeżeli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji z naszego Serwisu,
prosimy kliknąć na link: Wypisz

Copyright © InMedia 2015